.

.

New
Сетови за вежбање за жени 2 парчиња беспрекорни секси секси едно рамо спортски градник со високи шорцеви на половината GMY јога со две парчиња облека

Сетови за вежбање за жени 2 парчиња беспрекорни секси секси едно рамо спортски градник со високи шорцеви на половината GMY јога

DEN 1.67

Стока
Во продавницата

Забележете дека секоја личност има уникатни потреби за вклопување. Не само што ефикасно заштитува од шок, обезбедува тесно вклопување, туку и да ја разубави кривата на торзото, да го зголеми модниот секси стил. [Шорцеви со високи половини] : Долниот сет е висок половината, така што може да може да ја контролира стомакот. Широката лента за рамото прави да се чувствувате непречено и не се лизга надолу. Нашите сетови за вежбање со ребра за жени, девојчиња, спортисти, вежбач е големо влијание и отпорни на абење. Погоден за спорт, Зумба, бокс, салата, возење, вежбање, пилатес, фитнес, трчање, џогирање, отворено или секојдневна употреба. Широката лента за рамото прави да се чувствувате непречено и не се лизга надолу. Ребрестиот јога сет може да се користи во студиото за салата Пилатес, спортски спортови и дневни места за слободно време. Најдобриот градник на резервоарот за рамо за рамо и хеланки со високи половини може да биде најдобрата колекција кога правите вежбање. Се сече на висока половината, поддршката на структурата на нашата беспрекорна плетена ткаенина, се здружи со престојот со висока половината. [Дебел и квалитетен материјал] : Нашиот ребрести лесен тренинг сет е изработен од E. Машинско миење. Добро се држи за време на вежбање, без разлика дали е во јога, тренинг со тежина или тренинг со висок интензитет. [S] биста : 26 "; под биста : 22"; Должина : 12 ". [M] биста : 28"; Под биста : 24 "; должина : 12. Повлечете го затворањето. [Прилика] : Комплетите за жени облека е разноврсна облека не само за работа, туку може да се носи случајно или за да се лепи дома.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи