.

.

New
Уксел Жица Завиткајте Цевки Што Се Собираат На Топлина, Цевки за Смалување, Дијаметар од 22 мм, 2 м, Црвено

Уксел Жица Завиткајте Цевки Што Се Собираат На Топлина, Цевки за Смалување, Дијаметар од 22 мм, 2 м, Црвено

DEN 126.40

Стока
Во продавницата

Име на производот : Цевка Што Се Собира Топлина; Материјал : Полиолефин; Номинален Напон : 600 V. Ниво На Температура : 125 Целзиусови; Запаливост : VW-1. Дијаметар : 22мм / 0,87 "(Пред Намалување), 11мм / 0,43 "(По Намалување);Сооднос На Намалување : 2 : 1. Должина (Прибл.) : 2М / 6,6 Стапки;Боја : Црвена. Тежина : 72гр; Содржина На Пакетот : 1 х Топлинска Смалувачка Цевка. Име на производот : Цевка Што Се Собира Топлина; Материјал : Полиолефин; Номинален Напон : 600 V. Ниво На Температура : 125 Целзиусови; Запаливост : VW-1. Дијаметар : 22мм / 0,87 "(Пред Намалување), 11мм / 0,43 "(По Намалување);Сооднос На Намалување : 2 : 1. Должина (Прибл.) : 2М / 6,6 Стапки;Боја : Црвена. Тежина : 72гр; Содржина На Пакетот : 1 х Топлинска Смалувачка Цевка. Погоден за различна електрична изолација и поврзување на кабли и конектори и широко применет за поврзување или ракување со крај, електрична жица, изолација и ремен на електрична жица, отпорен на корозија на метални прачки или цевки и заштита на антената. Многу тенки ѕидни цевки добра заштита за компоненти чувствителни на температура. Ниската температура на смалување ја подобрува ефикасноста на производството. Брз, безбеден, сигурен начин за завиткување на жици.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи