.

.

New
Насмевнувајте се секој ден Детскиот сунѓер руно худи - графички детски худи - симпатична качулка за деца

Насмевнувајте се секој ден Детскиот сунѓер руно худи - графички детски худи - симпатична качулка за деца

DEN 1254.40

Стока
Во продавницата

52% памук на авиокомпанија, 48% поли. Направено во САД. Повлечете го затворањето. Машинско миење. Графичка детска качулка не е обична облека. Неговиот аспиратор и вратот со врвови, плус ребрести манжетни и лента за половината, сите обезбедуваат удобно вклопување. Симпатична качулка за деца е гордо направена со 7x помалку вода од просечните производители, во објекти кои се пријателски за рециклирање кои исто така гарантираат услови за нула џемпери. Нашиот чист памук на авиокомпанијата е чешлана и прстен за текстура и се чувствува за разлика од кој било друг. Насмевка секој ден детска сунѓерска руно худи е изработена од 52% памук на авиокомпанија, 48% поли (Атлетски Хедер е направен од 90% памук на авиокомпанија, 10% поли). Изборот што мора да го има за карактеристичен стил, оваа џемпер со качулка со качулка е забавен избор за секојдневно носење. Носете го сами или како слој, оваа худи за деца е совршена за сите ваши вежби со ладно време. Оваа качулка за деца има преден кенгур џеб кој ги одржува вашите раце топли и удобни. Обезбедете се за целодневна удобност во насмевка секој ден детски сунѓерско руно худи. Графичкиот детски худи се чувствува екстра мека однатре и наредениот аспиратор и џебот на кенгур ви помагаат да се загрее кога времето ќе се разлади, додека динамичниот дизајн ви помага да изгледате и да се чувствувате свежо во движење.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи