.

.

New
Тенџере со тенџере од нерѓосувачки Челик За Топење На Пареа за Свеќа Путер Чоколадо Сирење Карамела Нелеплив 200мл

Тенџере со тенџере од нерѓосувачки Челик За Топење На Пареа за Свеќа Путер Чоколадо Сирење Карамела Нелеплив 200мл

DEN 1321.60

Стока
Во продавницата

90% Памук/10% Вискоза. Опремен со долга топлинско-изолациона рачка може добро вашите раце да не бидат попарени, што е многу лесен за користење. Ова тенџере за топење путер совршено за подготовка на турско кафе, затоплување сос, топење путер или чоколадо, загревање сосови и многу повеќе. бакелит рачка, повеќе изолација и анти-жешка; рачката беше фиксна навртки, која обезбедува совршен систем за заштита. Овој грејач за кафе и путер од нерѓосувачки челик има мазна површина и не ги повредува вашите раце. Потопло млеко тенџере е, само треба да се мијат рака со неутрален детергент. Опремен со висечка дупка за лесно закачување и складирање. Опис грејачот за путер е изработен од врвен материјал од нерѓосувачки челик кој може брзо да се загрее. повеќе отпорен на ' рѓа, здрав и издржлив од обичниот потопол тенџере со калај путер, кој е многу популарен меѓу корисниците. Карактеристики - Боја : Сребрена.- Материјал : нерѓосувачки челик.- Големина : 18Х7. 6Х5СМ.- Големина : 21Х10Х6СМ. Пакет, Вклучувајќи 1 х Топење Тенџере.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи