.

.

New
Шри Чакра природен ататар парфем масло алкохол без итатар индиски мирис 10мл

Шри Чакра природен ататар парфем масло алкохол без итатар индиски мирис 10мл

DEN 1.67

Стока
Во продавницата

Пакетот содржи : 1 шише од 10 ml. Земја на потекло : Индија. Природните парфеми се многу концентрирани, безалкохолни и долготрајни. Овие се направени од мешавина на растителни екстракти и природни есенцијални масла. Природните парфеми се многу концентрирани, безалкохолни и долготрајни. Овие се направени од мешавина на растителни екстракти и природни есенцијални масла, парфемот останува непроменет цел ден и ги подмладува човечките сетила. Тип на мирис : Парфем масло од потекло Земја : Индиски пакет содржи : 1 шише од 10мл.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи