.

.

New
Биотика Био Папаја Видливо беспрекорно миење на лицето на кожата, 100мл Јас сите тип на кожата ги растворам мртвите површински клетки, отворите за пори

Биотика Био Папаја Видливо беспрекорно миење на лицето на кожата, 100мл Јас сите тип на кожата ги растворам мртвите површински

DEN 127.36

Стока
Во продавницата

Количина : 100мл; Образец на артикли : Течност I Папаја е бујно тропско овошје со ензими. Растворува мртви површински клетки; Природни состојки. 100 проценти ботанички екстракти. Без алкохол, не тестирано на животни, природни состојки, без парабен; Тип на кожа : За сите типови кожа. Употреба : Нежно масирајте над влажното лице и вратот со прсти, латер и исплакнете, утро и вечер. Целната публика : Мажи и жени.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи