.

.

New
Боис Држава Бронкос Јака За Кучиња-Прилагодливи Јаки За Миленичиња, Изработени Во САД – 1 Инч Широк, Голем, Бронко Вител, Бронкос Вител

Боис Држава Бронкос Јака За Кучиња-Прилагодливи Јаки За Миленичиња, Изработени Во САД – 1 Инч Широк, Голем, Бронко Вител, Бронкос

DEN 256.80

Стока
Во продавницата

Појавување на поводник е достапен, се продава одделно. Големина Л : 1 "широк, должината е прилагодлива од 13" на 21". Висококвалитетен хардвер : метален Д-прстен обложен со никел и црна пластична странична брава за ослободување, лизгање со три лизгање и чувар. Стилски колегијални обрасци сублимирани на полиестерска мрежа со квалитет на домашно милениче. Гордо произведено во САД.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи