.

.

New
Носител на далечински управувач Меик, обработливо земјиште и златни полиња, Стелленбош, винска рута, далечинска кади од Јужна Африка

Носител на далечински управувач Меик, обработливо земјиште и златни полиња, Стелленбош, винска рута, далечинска кади од Јужна

DEN 252.80

Стока
Во продавницата

Материјал со висок квалитет : Оваа кутија за складирање на далечински управувач на работната површина е изработена од висококвалитетен PU материјал, кој има карактеристики како што се водоотпорни, отпорни на нечистотија, отпорни на гребење и трајни. Препорачано како подарок : Оваа кутија за складирање може да се даде и како подарок за пријатели, роднини и членови на семејството и може да се прилагоди уникатна кутија за далечински управувач. Неговата практичност и убавина се и извонредни, што го прави многу практична опција за подароци.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи