.

.

New
Захара Дц Моќ Приклучок Приклучок Порт Замена За ЛЕНОВО ИДЕАПАД Флекс 5 14АРЕ05

Захара Дц Моќ Приклучок Приклучок Порт Замена За ЛЕНОВО ИДЕАПАД Флекс 5 14АРЕ05

DEN 2.00

Стока
Во продавницата

100% Сосема нов и висок квалитет. Секоја ставка е проверена и во добра состојба пред испораката. Лесно за вас заменете ја вашата неисправна ,испукана или скршена, продавачот потсетува дека треба да го замените ова во исклучена состојба. Посебна вештина и техники потребни за правилна инсталација.Ве молиме проверете и моделот и сликата пред купувањето. Ако имате било какви прашања, ве молиме не заборавајте да не контактирате.Ние дефинитивно ќе го решиме проблемот за вас!. Компатибилен Со LENOVO IDEAPAD FLEX 5 14are05 Пакет вклучува : 1x DC ЏЕК.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи