.

.

New
Acbungji Автомобил Домашно Милениче Куче Седиште За Мачка Брава Брава Брава Не-Џвакање Поводник Воздржаност Обложени Нерѓосувачки Челик Тешки Изофикс Конектор Мали С

Acbungji Автомобил Домашно Милениче Куче Седиште За Мачка Брава Брава Брава Не-Џвакање Поводник Воздржаност Обложени Нерѓосувачки

DEN 143.84

Стока
Во продавницата

МАРТЕРИЈАЛ : изработен од нерѓосувачки челик 304 кој дијаметар е 0,11"(3мм),Максимална напнатост до 132 фунти(60 кг), мазен и мек и не грижете се дека тоа ќе биде штета за мачка/куче. Активниот простор на БРАВАТА во автомобилот,дозволувајќи му на вашето куче слободно да седи, да стои и да легне без да го одвлекува вниманието.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи