.

.

New
Металиксити Цевка Ремени Стегач 2 парчиња, 304 Нерѓосувачки Челик У Цевка Тензија Клип Држач-За Водовод Цевковод Жица

Металиксити Цевка Ремени Стегач 2 парчиња, 304 Нерѓосувачки Челик У Цевка Тензија Клип Држач-За Водовод Цевковод Жица

DEN 350.40

Стока
Во продавницата

Цврстата структура на стегачот на цевката е интегрално формирана, а структурата на зајакнувачкото ребро се додава за да се подобри јачината на стегачот на цевката. Ве молиме потврдете ја големината пред купувањето, а завртките за монтирање не се вклучени во пакетот!. Изберете ја соодветната внатрешна ширина и висина на стегачот на цевката според надворешниот дијаметар на цевката. [1] : НАНЕСЕТЕ На-Цврсти стеги за ремени за цевки главно се користат за фиксирање на разни цевки или кабли како што се бакарни цевки, метални канали, флексибилни канали, пвц цевки, црева за воздух, разни жици итн. [2] : СПЕЦИФИКАЦИЈА - Степен На Јачина : 6,8; Дијаметар На Цевката За Вклопување : 70мм /2,76-инчи; Вкупна Големина : 116мм(Л) х 18мм(В) х 70мм(Ч) /4,57-во х 0,71-во х 2,76-ин; Монтирана Дупка Диа : 6мм /0,24-ин; Растојание На Центарот На Дупката За Монтирање : 103мм /4,06-ин; Дебелина : 0,6 мм /0,02-Во. [3] : ДИЗАЈН-структурата е интегрално формирана, а структурата на зајакнувачкото ребро се додава за да се подобри јачината на спојката за цевки . [4] : ПРЕДНОСТ-Изработена од нерѓосувачки челик 304, полирана завршница, добра цврстина на истегнување, не е лесна за ' рѓа, издржлива. [5] : ВКЛУЧЕНА КОЛИЧИНА-2 парчиња х Стеги За Ремени за Цевки(пакетот не вклучува завртки за монтирање.). [1] : НАНЕСЕТЕ На-Цврсти стеги за ремени за цевки главно се користат за фиксирање на разни цевки или кабли како што се бакарни цевки, метални канали, флексибилни канали, пвц цевки, црева за воздух, разни жици итн. [2] : СПЕЦИФИКАЦИЈА - Степен На Јачина : 6,8; Дијаметар На Цевката За Вклопување : 70мм /2,76-инчи; Вкупна Големина : 116мм(Л) х 18мм(В) х 70мм(Ч) /4,57-во х 0,71-во х 2,76-ин; Монтирана Дупка Диа : 6мм /0,24-ин; Растојание На Центарот На Дупката За Монтирање : 103мм /4,06-ин; Дебелина : 0,6 мм /0,02-Во. [3] : ДИЗАЈН-структурата е интегрално формирана, а структурата на зајакнувачкото ребро се додава за да се подобри јачината на спојката за цевки . [4] : ПРЕДНОСТ-Изработена од нерѓосувачки челик 304, полирана завршница, добра цврстина на истегнување, не е лесна за ' рѓа, издржлива. [5] : ВКЛУЧЕНА КОЛИЧИНА-2 парчиња х Стеги За Ремени за Цевки(пакетот не вклучува завртки за монтирање.).

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи