.

.

New
Цврста Вградена Торбичка За Футрола ЗА Дупчалки Тб-КТ-20-Л Алатки За Клипови За Џебни Работи

Цврста Вградена Торбичка За Футрола ЗА Дупчалки Тб-КТ-20-Л Алатки За Клипови За Џебни Работи

DEN 1340.96

Стока
Во продавницата

●Спречете Ја Вежбата Да Падне Со Блип. ● 7 Држач За Бит За Возачот. €13 Различна Големина на Џеб. ● Лесен за носење. Големина : 18см х 25см х6см. ●Спречете Ја Вежбата Да Падне Со Блип. ● 7 Држач За Бит За Возачот. €13 Различна Големина на Џеб. ● Лесен за носење. Големина : 18см х 25см х6см.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи