.

.

New
LEER Опрема Tonneau Покритие Почиста &засилувач; Заштита За Гума, Винил &засилувач; Пластични Површини

LEER Опрема Tonneau Покритие Почиста &засилувач; Заштита За Гума, Винил &засилувач; Пластични Површини

DEN 1059.20

Стока
Во продавницата

ЧИСТИ И ОСВЕТЛУВА-Чисти и осветлува тврди и меки капаци за тоне со нашиот Чистач за Тони. ОСВЕТЛУВА И ШТИТИ-Нашиот заштитник на тоното ги осветлува површините и спречува пукање и избледување на вашиот тон за подолг живот. Одбива дамки, нечистотија и валкање, одржувајќи ја вашата површина да изгледа сосема нова. ЛЕСЕН за УПОТРЕБА-Прво, исплакнете го тоното покријте го со вода користејќи црево и отстранете ги сите лабави остатоци. Потоа, рамномерно испрскајте ГО ЧИСТАЧОТ НА ЛЕЕР тоно на целата површина. Агитирајте со влажна крпа или мека четка. Исплакнете со вода. Следете Со ЗАШТИТНИК На Капакот НА ЛЕЕР Тоно. СУПЕРИОРНА УВ ЗАШТИТА-LEER Tonneau Protectant обезбедува супериорна ув заштита на капаците, врвовите и градниците за автомобили или која било друга гумена, винилна или пластична површина на возилото. ПРОИЗВЕДЕНО ВО САД. ЧИСТИ И ОСВЕТЛУВА-Чисти и осветлува тврди и меки капаци за тоне со нашиот Чистач за Тони. ОСВЕТЛУВА И ШТИТИ-Нашиот заштитник на тоното ги осветлува површините и спречува пукање и избледување на вашиот тон за подолг живот. Одбива дамки, нечистотија и валкање, одржувајќи ја вашата површина да изгледа сосема нова. ЛЕСЕН за УПОТРЕБА-Прво, исплакнете го тоното покријте го со вода користејќи црево и отстранете ги сите лабави остатоци. Потоа, рамномерно испрскајте ГО ЧИСТАЧОТ НА ЛЕЕР тоно на целата површина. Агитирајте со влажна крпа или мека четка. Исплакнете со вода. Следете Со ЗАШТИТНИК На Капакот НА ЛЕЕР Тоно. СУПЕРИОРНА УВ ЗАШТИТА-LEER Tonneau Protectant обезбедува супериорна ув заштита на капаците, врвовите и градниците за автомобили или која било друга гумена, винилна или пластична површина на возилото. ПРОИЗВЕДЕНО ВО САД. Исчистете ја, осветлете ја и заштитете ја вашата покривка од тоне со овој пакет. Започнете со средството за чистење и завршете со заштитникот!.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи