.

.

New
Ziweistar Unisex-Baby Девојки Момци Памук Солд во боја Подножје панталони кои се наоѓаат во легирање на легирање 0-12 месеци

Ziweistar Unisex-Baby Девојки Момци Памук Солд во боја Подножје панталони кои се наоѓаат во легирање на легирање 0-12 месеци

DEN 319.84

Стока
Во продавницата

100% памук. Повлечете го затворањето. Машинско миење. 100% памук, пријателски за кожата, мека, удобна и дише. Повлечете го затворањето. Машија за миење. Дизајнот на подножјето ги одржува прстите на вашето малечко топло и содржани во удобни, вградени чизми. Полевата е еластична за одлично вклопување за да го задржите вашето малечко лулка во мекост. 100% памучна ткаенина е мека за третирачот и станува помек после секое миење. Умерена дебелина, ако е присвоена температурата, вашето бебе може да ја носи во сите сезони. Исклучено за спиење, игра, дома, празници, сегашност и многу повеќе.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи