.

.

New
Машинка За Коса За Уши За Уши Лануми Мажи Жени-Машинка За Коса На Нос На Полнење-Професионален Комплет За Чешлање На Лицето За Коса Од Носот И Увото - ЕЛЕКТРИЧЕН Маши

Машинка За Коса За Уши За Уши Лануми Мажи Жени-Машинка За Коса На Нос На Полнење-Професионален Комплет За Чешлање На Лицето

DEN 0.67

Стока
Во продавницата

①ПРЕЦИЗНО ТРИМ-со ротирачка глава од 360 степени, овој тример за нос, уво и веѓи ви овозможува да создадете совршена форма. Нашите тримери за лице и машки комплети за чешлање брада ви даваат прецизна контрола врз тоа каде сакате да ги исечете. Кажете збогум на несаканите влакна на веѓите, лицето, увото и носот со напредниот тример за коса на лануми. ●USB полнење q-со батерија на полнење внатре и доаѓа usb кабел, овој тример за коса за нос за жени мажи осигурајте се дека е доволно моќ во секое време насекаде, без да купувате повеќе батерии. `+Лцд ДИСПЛЕЈ-Кажете им збогум на претпоставките колку минути траење на батеријата остануваат на вашиот тример за коса на увото и носот. Тример за нос лануми има паметен лцд-дисплеј за означување на полнење и перформанси. Уште подобро, над 120 континуирани минути употреба на еден циклус и достигнува целосно полнење за само 1 час. ●Совршен Подарок За Саканата Личност ● - подарете им на мажите во вашиот живот подарок што е практичен и стилски со репутација дека е апсолутно најдобар во машката опрема за чешлање. За секој празник, пригода или само затоа што, овие комплети се совршен додаток на секој дом. Најдобар подарок За Татковци, Синови, Момчиња, За Божиќ или празници. ●КЛИЕНТОТ Е НАШ ПРИОРИТЕТ - ние нудиме 100% гаранција за враќање на парите без ризик ако не сте воодушевени од вашето купување од која било причина во рок од 30 дена. Само кажете ни и ние ќе се потрудиме да ви го дадеме најзадоволителното решение.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи