.

.

New
Винкрафт НЦАА Ајова Државен универзитет ISU Cyclones клуч за клучеви со 6 инчи јамка и затворач за вртење на јастог

Винкрафт НЦАА Ајова Државен универзитет ISU Cyclones клуч за клучеви со 6 инчи јамка и затворач за вртење на јастог

DEN 175.20

Стока
Во продавницата

Официјално лиценциран производ во живописни тимски бои. 1 "ширина на инч со слики отпечатени од обете страни. Ротирачкото вртење на вртливата овозможува леснотија на работа при отстранување или додавање на копчињата. Совршен начин за прикажување на гордоста на тимот. Официјално лиценциран производ во живописни тимови бои. 1" инчен ширина со слики отпечатени од двете страни. Ротирачкото вртење на вртливата овозможува леснотија на работа при отстранување или додавање на копчињата. Совршен начин за прикажување на гордоста на тимот. Мека лента за клучеви со полиестер со ротирачки вртливиот затворач. Јамка мерки 6 инчи и е вкупно приближно 9 инчи.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи