.

.

New
ГОЛЕМИ РАБОТНИ РАБОТНИЦИ 19118, СЕТ од 6

ГОЛЕМИ РАБОТНИ РАБОТНИЦИ 19118, СЕТ од 6

DEN 191.20

Стока
Во продавницата

✅ Користете во продавница за нанесување лепак или работа со густа боја за да создадете специјални обрасци. ✅ Флексибилен врв може да се користи со различни количини на притисок. ✅ Сушениот лепак лесно чипс долга 6-инчи. ✅ Исто така корисно е да се примени лепак на Felts, хартија, табла за хартија и други занаети. Од производителот, распрскувачите на лепак на Биг Хорн беа подигнати од генералниот занаетчиски пазар, каде што се користат за нанесување лепак на чувствувања, хартија, картон, итн; или за работа со дебели бои за создавање посебни обрасци. Врвот е флексибилен и може да се користи со различни количини на притисок. Сушениот лепак само чипс од полипропиленската пластика, што ги прави лесни за чистење за повторна употреба. 6-инчи долг. Сет од 6.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи