.

.

New
Дуксер Со Полу-Патент Со Долги Ракави На Момчињата Кархарт

Дуксер Со Полу-Патент Со Долги Ракави На Момчињата Кархарт

DEN 0.33

Стока
Во продавницата

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката. 80% Памук, 20% Полиестер. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Памучна мешавина руно. Дуксер со половина патент со качулка со џебови од предната торбичка. Кархарт бренд печатење на екранот на левата градите. Кархарт логото печатење на екранот на левиот ракав. Чувајте го вашето активно дете топло цела сезона. Оваа качулка од руно за момчиња е следното најдобро нешто за носење ќебе. Бидејќи Е Кархарт, знаете дека ќе биде издржлив колку што е удобен. Половина патент го олеснува влегувањето и излегувањето од него во блиц.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи