.

.

New
Luvi компатибилен со симпатична iPhone 13 Pro Bling Diamond Case Glitter за жени 3D Rhinestone Crystal Sparky Sparkly Protective Cover со електро -плоча за позлата на луксузен моден случај сребро

Luvi компатибилен со симпатична iPhone 13 Pro Bling Diamond Case Glitter за жени 3D Rhinestone Crystal Sparky Sparkly Protective

DEN 0.67

Стока
Во продавницата

1 инчи (издание од 2021) и нема да одговара на други модели. 2-3 мм Подигнатите рабови се повисоки од нивото на екранот за да го заштитат вашиот екран од „Влијание и гребнатини“. Лесна инсталација : Случајот е совршен за вашиот телефон и е лесен за инсталирање и отстранување, без оштетување или гребење на телото на телефонот. Дали ќе работи со безжично полнење? Да, овој случај е компатибилен безжично полнење. Прецизни пресеци : Овој случај со прецизни пресеци за да ви обезбеди лесен и лесен пристап до сите пристаништа, контроли, копчиња и камера, да ја зголемите функцијата на вашиот телефон. Ние следиме добар квалитет и модерен убав изглед, веруваме дека нашите случаи ќе го направат тоа.Како за услугата за клиенти? Ние нудиме целосна наплата или бесплатно замена ако е неисправно или какви било проблеми со квалитетот, само контактирајте не преку е -пошта. Пакет : 1 x Дијамант случај за i Phone 13 Pro. [Прецизни исечоци] Функцијата дупки се тотално отворање, ве тера да уживате во целата функција на вашиот телефон, со овој производ, можете полесно да ги управувате сите копчиња на вашиот телефон. [Компатибилност] Симпатична кутија за дијаманти, компатибилен со i Phone 13 Pro 6,1 инчи (ослободување од 2021). Ние исто така ја имаме оваа ставка за други модели, ако вашиот телефон е друг модел, секогаш можете да контактирате со нас преку е -пошта.Ние сме подготвени да го направиме секој телефонски случај да ви донесе заштита и забава и оставете го нашиот телефонски случај да стане разубавување на вашиот секојдневен живот. [Дијамант Дизајн] Специјалниот луксузен моден сјај на сјајот Дијамант на случајот го прави вашиот телефон различен и привлечен. Кој телефон одговара на овој случај? Овој случај (страница) е компатибилен со i Phone 13 Pro 6.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи