.

.

New
Најк Jordanордан 1 високо зумирање на воздухот CMFT Белиот ден Тропски пресврт

Најк Jordanордан 1 високо зумирање на воздухот CMFT Белиот ден Тропски пресврт

DEN 1.33

Стока
Во продавницата

Гума ѓон. „Тропскиот пресврт“ на „Ер Jordanордан 1“, е топло време инспирирано во потрага по алтернативно, современо издание на првиот чевли за потпишување на Мајкл Jordanордан. Воведен во 2020 година, Jordan 1 Zoom CMFT (Comfort) е еволуција на ретро кошаркарскиот чевли што прикажува деконструиран стил под влијание на соработката на „Ер Jordanордан 1“ на „Ер Jordanордан 1“ од 2017 година. Покрај тоа, CMFT на Zoom има уште повеќе подлога околу јаката. Еве, „тропскиот пресврт“ прикажува детали за пурпурните велур на различните панели што ја контрастираат основата на белото платно. На јаката се појавува виолетова пилас и бели „крилја“ може да се најдат на јаката. Платното во боја на чај ја поздравува изложената јака од пена. Машки Јордан 1 Зум воздух ЦМФТ фосилен камен/бело-фосилна роза.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи