.

.

New
Whalehub природен ратан тркалезен плод со плодови, рачни ткаени декор, кои служат корпи, плетено складирање за трпезарија

Whalehub природен ратан тркалезен плод со плодови, рачни ткаени декор, кои служат корпи, плетено складирање за трпезарија

DEN 383.84

Стока
Во продавницата

Димензии : големи : 10.2 ”(г) x 3,9” (ч). Среден : 9 ”(г) x 3.3” (ч). Мало : 7,9 ”(г) x 2,6” (ч). Материјал : Направено од 100% природен Виетнам ратан, традиционалниот рачно занаетчиски начин обезбедува издржлив квалитет и природен допир. Карактеристики : Чист рачно занаетчиски начин, еколошки и зелени природни материјали, уникатен дизајн на изглед, издржлив и економски квалитет, го прави одлична декорација со вашиот мебел за рустикален стил и декоративно место. Примена : Wiidely порано секаде, како што се спална соба, кујна, трпезарија, дневна соба, ресторан, масичка за кафе итн. избор. Лесно чистење : едноставно чистете со влажна крпа, а потоа чувајте на суво место. Димензии : големи : 10.2 ”(г) x 3,9” (ч). Среден : 9 ”(г) x 3.3” (ч). Мало : 7,9 ”(г) x 2,6” (ч). Материјал : Направено од 100% природен Виетнам ратан, традиционалниот рачно занаетчиски начин обезбедува издржлив квалитет и природен допир. Карактеристики : Чист рачно занаетчиски начин, еколошки и зелени природни материјали, уникатен дизајн на изглед, издржлив и економски квалитет, го прави одлична декорација со вашиот мебел за рустикален стил и декоративно место. Примена : Wiidely порано секаде, како што се спална соба, кујна, трпезарија, дневна соба, ресторан, масичка за кафе итн. избор. Лесно чистење : едноставно чистете со влажна крпа, а потоа чувајте на суво место. Whalehub природен ратан тркалезен плод со плодови, рачни ткаени декор, кои служат корпи, плетено складирање за трпезарија.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи