.

.

New
1 парчиња волна метална прстен Дрвена рачка Акварел сликарство Гуаче Акрилна уметност четка 6 големина Уметнички материјали

1 парчиња волна метална прстен Дрвена рачка Акварел сликарство Гуаче Акрилна уметност четка 6 големина Уметнички материјали

DEN 1.33

Стока
Во продавницата

Четка со висок квалитет : Советите за квалитетни влакна гарантираат дека пенкалото за четка за акварел останува недопрено и не прска, шири или размачкува додека е во употреба. Четки со висок квалитет : Мултифункционални четки со трајни влакна против пролевање и силна рачка. Можете да ја користите четката за да ги опишете деталите за вашите слики. Одличен подарок : За вашите деца, пријатели, студенти, почетници, уметници или секој што се забавува со сликање. Совршени подароци на Божиќ, Денот на благодарноста, роденденскиот подарок, дипломирањето, в Valentубените и Новата година. Оваа детална четки нуди совршена мала четка за боја за секоја фаза од сите ваши проекти за уметничко сликарство. Откако ги користевте четките, исчистете со топла вода со сапуница и преобликувајте ги врвовите на четката; Суво и складирање на воздухот во вклучениот сад за носење во позиција на врвот. ● Карактеристики : ● 1. Висок процес на квалитет. ● 2. влакната е мека флексибилна и цврста. ● 3. Лесно да се исчисти, и не губи коса. чистење.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи