.

.

New
Комплет Додатоци за микроскоп За Возрасни План За Микроскоп Ахроматска Објективна Леќа 4Х, 10Х, 20Х, 40Х, 100х Стандарден Биолошки Микроскоп Лабораториски Потрошен Мате

Комплет Додатоци за микроскоп За Возрасни План За Микроскоп Ахроматска Објективна Леќа 4Х, 10Х, 20Х, 40Х, 100х Стандарден Биолошки

DEN 0.67

Стока
Во продавницата

Ова е дин-стандардна објективна леќа за сложени микроскопи. Се одликува со ахроматска корекција на бојата и корекција на полето на планот. Пакетот Вклучува : 1 х Ахроматски Микроскоп. Користи висококвалитетни материјали, издржливи, стабилни перформанси и може да се користи долго време time.An суштински додаток за микроскоп. Е практичен додаток, лесен за инсталирање. Само горенаведената содржина на пакетот, другите производи не се вклучени. Забелешка : 1. Ве молиме дозволете грешка од 0-1 инчи поради рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето.2. Мониторите не се калибрирани исти, бојата на предметот прикажана на фотографиите може да покажува малку поинаква од вистинскиот објект. Ве молиме земете го вистинскиот како стандард.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи