.

.

New
HDGTSA есен и зимска венчаница фустан ретро тенок дами формални фустани чипка мрежа фустан со два парчиња со долг ракав со долг ракав

HDGTSA есен и зимска венчаница фустан ретро тенок дами формални фустани чипка мрежа фустан со два парчиња со долг ракав со долг

DEN 318.72

Стока
Во продавницата

100% чипка. Увезени. Затворање на патент. Материјал : Мека и лесна ткаенина од полиестер/спандекс. Високи се протегаат не гледаат преку дишењето. Дизајн : Обичен стил, краток ракав, тркалезен врат, мека и истегната, проточна сад, облека за спиење удобна за носење. Предмети за внимание : Погледнете ја табелата со големина на производот подолу и проверете ги сликите на производот пред да ги купите. Линија краток фустан совршен за секојдневно дневно носење, плажа, забава, одмор, коктел, работа, училиште, дома. Погоден за пролет, лето и есен. Есен и зимска венчаница фустан ретро тенок дами формални фустани чипка мрежа фустан Две парчиња долги ракави воз цветни матурски фустани и зимска венчаница фустан ретро тенок дами формални фустани од чипка машка облека : чипка боја : како што се прикажува сликата, (поради разликата Помеѓу различни монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. Ве молиме, проверете дали не ви пречи пред да нарачате, благодарам!) Пакет Тежина : 487 G Големина на пакетот : 25x20x5cm, (Ве молиме, дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. Ве молиме, проверете дали Не ви пречи пред да нарачате.).

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи