.

.

New
Чевли за одење на Nike Air Rongbuk Trail

Чевли за одење на Nike Air Rongbuk Trail

DEN 2079.84

Стока
Во продавницата

Повлечете го затворањето. Машинско миење. Најк. 063-сиво црно. Fcb тајно. S. Повлечете го затворањето. Машинско миење. Најк. 063-сиво црно. Fcb тајно. S. Nike Air Rongbuk е стилска комбинација на водење на амортизирање на стилот на чевли со горниот дел од багажникот за пешачење. Комбинацијата обезбедува неверојатна удобност измешана со голема поддршка и издржливост. Sandwich Mesh и кожа - Одлично комбо на издржливост и дишеност за да ви помогне да ги одржите нозете ладни, како и поддржаната филон мида - за одговорно симилар за да работи чевли, правејќи ги овие чизми неверојатно удобна леплива гума од надворешната страна - осигурете се дека имате фантастичен зафат и влечење Сите површини одлично купување за заинтересирани пешаци на отворено или тркачи на патеки кои бараат удобност, како и практичност.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи