.

.

New
Накоку женски латински танц фустан Руфл полите мрежа долги ракави Румба Самба Танго лекција за вежбање костум за конкуренција

Накоку женски латински танц фустан Руфл полите мрежа долги ракави Румба Самба Танго лекција за вежбање костум за конкуренција

DEN 2.33

Стока
Во продавницата

Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. Фустанот може да се прилагоди како ваши мерења бесплатно (костум за девојчиња и жени.). Вградена обвивка за градник на полица. Белешка : Оваа ставка се мери во азиска големина, прочитајте ја нашата табела со големина во описот на производот (не табелата со големина). Вклучен пакет : 1 компјутерски фустан. Немав за миење на рацете : миење на рацете, лежено рамно суво, без железо/пресврт/белило, различни бои што се мијат одделно. Направени во удобна истегната ткаенина.ГОВОР ЗА МОНДЕРНА ВАЛТЗ ФОКСТРОТ ТАНГО БАЛДО ЛАТИНСКИ ФЛАМЕНКО Румба Самба Салса Танцов шоу, практика и перформанси.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи