.

.

New
Колумбија Женско Бегство Напредува Издржи Пешачки Чевли

Колумбија Женско Бегство Напредува Издржи Пешачки Чевли

DEN 2.00

Стока
Во продавницата

Увезени. Гумен ѓон. НАДВОРЕШНА СУПЕРИОРНА ХИДРОИЗОЛАЦИЈА : за умерен до силен дожд или снег. Откријте ги нашите обувки со највисоки перформанси, водоотпорни дишења, дизајнирани со непробојна мембрана и врзана конструкција што ја запечатува водата. НАВИЌ ОДГОВАРА : за удобност и стабилност трчање или пешачење на нерамен терен. Доживејте природно заклучување на средината на стапалото од нашиот систем за чипка што ја заклучува вашата пета на место, обезбедува подобрено вклопување и го одржува чевелот безбеден во движење. ТЕХЛИТ КАДИФЕН : за перформанси на долги растојанија трчање и пешачење по променлив терен. Високо издржливо, максимално искуство со амортизирање, со подобрена транзиција од пета до пети. ПЛАНИНАР ЗА ИЗВЕДБА : Изработен од лесна беспрекорна мрежа со 3Д принт, овој чевел подготвен за патека е опремен со штипка ЗА потпетици TPU што ја подобрува поддршката и стабилноста и надворешен ѓон од 5 мм дизајниран специјално за пешачење. АДАПТИРАЈТЕ ТРАКС : за напредно влечење во влажни или лизгави услови. Овој напреден систем за влечење има шема на шарите што обезбедува подобрени перформанси на патеката за најдобро држење на влажен терен.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи