.

.

New
PPJ AC/DC адаптер за Scoutguard SG530 инфрацрвена дигитална извидничка патека за камера Извидници за напојување на напојување кабел за кабел ПС wallид Полнач: 100V - 120V AC - 240 VAC 50/60Hz

PPJ AC/DC адаптер за Scoutguard SG530 инфрацрвена дигитална извидничка патека за камера Извидници за напојување на напојување

DEN 168.64

Стока
Во продавницата

Влез : AC 100 V - 240 V 50-60 Hz. PPJ производите се сертифицирани CE / FCC / ROHS, тестирани од производителот за да одговараат и / или да ги надминат спецификациите на OEM. OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон. OCP : Над струја за заштита на излезот. SCP : Заштита на излез на краток спој). Белешка : Ве молиме, проверете дали моделот на вашиот уред пред да го купите. PPJ AC / DC адаптер за Scoutguard SG530 инфрацрвена дигитална извидничка патека за камера Извидници за напојување на електрична енергија кабел кабел PS wallид Полнач Домашен полнач : 100 V - 120 V AC - 240 VAC 50 / 60 Hz употреба на светски напон. PPJ AC / DC адаптер за Scoutguard SG530 инфрацрвена дигитална извидничка патека за камера Извидници за напојување на електрична енергија кабел кабел PS wallид Полнач Домашен полнач : 100 V - 120 V AC - 240 VAC 50 / 60 Hz употреба на светски напон.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи