.

.

New
Celion 8x30in 15 парчиња кои не се лизгаат теписи скалила за дрвени чекори кои не се лизгаат безбедносни килими отпорни на тркачи во затворено скалило за деца старешини и ?

Celion 8x30in 15 парчиња кои не се лизгаат теписи скалила за дрвени чекори кои не се лизгаат безбедносни килими отпорни на тркачи

DEN 3.00

Стока
Во продавницата

Вашите деца, старешини и кучиња нема да бидат загрижени повеќе за зачекорување на скалите. Вашите миленици се во можност да одат нагоре и надолу без да се лизгаат, а кученцето исто така подобро се движи по скалите. Нашите ленти за шара се дизајнирани со „анти-движечка“ поддршка за да го одржат тепихот на место. Елиминирајте го лизгањето и паѓањето на добро, нашите затворени теписи за теписи ги штитат вашите миленици, деца, старешини и сите најблиски од несаканите водопади. Поддршката отпорна на лизгање на чекорите на скалилата е нежна и ефикасна што овозможува лесно отстранување (потоа вратете се) без да се грижите за оставање остаток на дрвените скали. Тркачите на скалила на тепихот на Celion се отпорни на дамки во повеќето случаи и лесно можат да се исчистат со правосмукалка или во машина за перење.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи