.

.

New
7 Соединетите држави во САД знаме извезена лепенка со морал за патувања во кука и јамка патриотски американски велосипедисти рамено рамено црвено гранично америка

7 Соединетите држави во САД знаме извезена лепенка со морал за патувања во кука и јамка патриотски американски велосипедисти

DEN 796.80

Стока
Во продавницата

Везена лепенка. Приближни мерки. Висок 3 1/2 инчи широк x 2 1/4 инчи. Лепенка доаѓаат со кука и јамка. Везена лепенка. Приближни мерки. Висок 3 1/2 инчи широк x 2 1/4 инчи. Лепенка доаѓаат со кука и јамка. Лепенка доаѓаат со кука и јамка Шие на делот за јамка во ткаенината (облека, капачиња, торби за книги, итн.). Куката доаѓа прикачена на лепенката. Можете да користите секаков вид игла или машина за шиење. Стандарден прилог (сите рабови) - Зашијте се по сите четири рабови за да формирате бод.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи