.

.

New
4 -ти јули високи хеланки за половини за жени со знаме на САД, кои трчаат по јога хеланки Ултра меко четкано вежбање за вежбање во салата

4 -ти јули високи хеланки за половини за жени со знаме на САД, кои трчаат по јога хеланки Ултра меко четкано вежбање за вежбање

DEN 79.84

Стока
Во продавницата

Слабите нозе и тенок на дизајнот на глуждовите ве прават да изгледате по потенок, создава илузија за продолжување на нозете. Компанијата ја освои титулата „„ Почесен трговец “на повеќе платформи и го помина сертификатот за ЦЕ, сертификација на американските FCC и сертификација на ЕУ РОХС. ✤✤matery : женските хеланки со високи половини се изработени од високо квалитетен полиестер од 88% и 12% спандекс, нема да избледат или да се намалат по миењето, мека ткаенина, пријателска за кожата, удобна за допирање и носење. ✤✤ Фекција : Дизајнот на високи половини помага да се обезбеди удобност, како и фигура во форма на половината и ви даваат убави мазни линии. Совпаѓањето може да варира според стилови, типови на тело и производител. Големите омилени додатоци и потпетици, можат да се користат Во текот на целата година. Повеќето наши наредби до САД се доставуваат во рок од 10-20 дена ако нема несреќа. Најдобар избор за работа, слободно време и спорт. Забележете : нашата големина е азиска големина, може да биде помала или поголема од големината на нас, за подобро носење ефект, ве молиме, споредете ја табелата со големина внимателно. Нашето стандардно време на испорака е 7-15 купони за работни дена : 6-10% попуст : Купете 2 парчиња 10% попуст, 3 парчиња 15% попуст, 4 парчиња 1248% попуст од затворањето. ✤✤matery : женските хеланки со високи половини се изработени од високо квалитетен полиестер од 88% и 12% спандекс, нема да избледат или да се намалат по миењето, мека ткаенина, пријателска за кожата, удобна за допирање и носење.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи