.

.

New
Планински Роза Билки-Рузмарин Хидросол 16 мл

Планински Роза Билки-Рузмарин Хидросол 16 мл

DEN 0.33

Стока
Во продавницата

Потекло : Вашингтон. Помага со оние денови кога ни треба малку поттик со нашата ментална јасност. прави убав тонер за коса и живописен спреј за соба. Погоден за козметичка употреба. Преглед Енергичен и стимулирачки! Помага со оние денови кога ни треба малку поттик со нашата ментална јасност. Исто така, прави убав тонер за коса и живописен спреј за соба. Погоден за козметичка употреба. Пакување на 3оз. и 8оз. големини доаѓаат во килибарно стаклено шише со господин врв. 16 мл. и големини од 1 галон доаѓаат во пластични шишиња без господа.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи