.

.

New
Авокадо овошје мачка со едно парче кошула трендовски костум за кучиња со додатоци за миленичиња со капа

Авокадо овошје мачка со едно парче кошула трендовски костум за кучиња со додатоци за миленичиња со капа

DEN 2.33

Стока
Во продавницата

Оваа кошула со едно парче мачка е изработена од здравствена крпа во Терилен. Микро-лента, ткаенина за дишење, мека и удобна за носење. Рачна или машина што може да се пее, не бели, не впивајте подолг временски период. Овој трендовски костум за кучиња со капа е погодна за мачки и кучиња, што ги прави вашите миленици повеќе слатки и шармантни. Оваа облека за миленичиња не само што може да го украси вашето домашно милениче, туку и да дејствува како заштитна функција, така што вашето домашно милениче може да биде заштитено од сонцето надвор, да ја спречи косата да не се валка додека игра и да ја спречи косата да падне во затворено. Изберете го овој производ и ќе бидете задоволни. Мачка со едно парче кошула Трендовски костум за кучиња со додатоци за домашни миленици, меки, дише, прилагодливи, миење и стилски.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи