.

.

New
X-Dree HSS-Co 10.4mm Dia 2 Флејтс сечење на тркала права вежба за дупчење на дупчење бит црно (HSS-Co 10.4mm DIA 2 Flautas de Corte Redondo Vástago Recto Twist Drib Bit Black

X-Dree HSS-Co 10.4mm Dia 2 Флејтс сечење на тркала права вежба за дупчење на дупчење бит црно (HSS-Co 10.4mm DIA 2 Flautas de

DEN 1297.60

Стока
Во продавницата

Име на производот : Бит за вежбање со пресврт; Карактеристики : Директна дупка за вежба; Материјал : HSS-CO. Боја : црна; дијаметар на бит : 10,4мм / 0,409 "; Дијаметар на дупче за дупчење : 10,4мм / 0,409". Должина на флејта : 100мм / 3.937 "; Вкупна должина : Вкупна должина. Содржина : Содржина на пакет; 1 x Бит за вежбање со пресврт : 1 x Twist Drill Bit (Contenido del Paquete : Contenido del Paquete; 1 x Broca Giratoria : 1 x Broca Helicoidal. Име на производ : бит за вежбање на Twist; Карактеристики : Директна дупчење; Материјал : Материјал : Материјал : Материјал : Материјал : Материјал : Материјал : Материјал : Материјал : HSS-CO. Боја : црна; дијаметар на бит : 10,4 mm / 0,409 "; дијаметар на дупче за дупчење : 10,4 mm / 0,409". Флејт Должина : 100мм / 3.937 "; Вкупна должина : Вкупна должина. 133мм / 5.236" : 133мм / 5.236 " ; Нето тежина : 60g (133 mm / 5.236 '' : 133 mm / 5.236 ''; PESO Neto : 60 g. Содржина на пакет : Содржина на пакет; paquete; 1 x broca giratoria : 1 x broca хеликоиден. Посоодветно за многу електрични вежби (тука не е вклучено) .sharp и изопачената флејта ќе го направат дупчењето да биде полесно и без напор. Советот за пополнување на точката започнува на контакт за да го задржи битот од одење за брзи точни дупки. Опис во Spanishss-Co 10.4mm Dia 2 Flautas de Corte Redondo Vástago Recto Twist Drib Bit Blacknombre del Producto : Broca Giratoria; Características : Vástago Recto; Материјал : HSS-Cocolor : Negro; Diámetro de la broca : 10,4 mm / 0,409 ''; Diámetro del Vástago : 10,4 mm / 0.409 '' Londitud de la flauta : 100 mm / 3.937 ''; Долготрајно вкупно : Долготрајно вкупно133 мм / 5.236 '' : 133 мм / 5.236 ''; Пезо Нето : 60 gcontenido del Paquete : Contenido del Paquete; 1 x broca giratoria : 1 x broca хеликоиден.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи