.

.

New
Гола машки пат за трчање чевли

Гола машки пат за трчање чевли

DEN 2.00

Стока
Во продавницата

Увезени. Гума ѓон. Удрете ја патеката, облечена во патики за безвременски Gola Atomics, кои даваат класично чувство на каузална облека. Тие се одлични за утрински работи и вежби и одат добро со нешто во плакарот. Преземете го секој чекор во доверба и стил како овој СН. Инженерски 3Д мрежен отворен воздух горниот. ГОЛА Брендирање на јазик и страни. Повлечи-картички за лесен пристап/исклучен пристап. Текстил и синтетички горен. Увезени. Гума ѓон. Удрете ја патеката, облечена во патики за безвременски Gola Atomics, кои даваат класично чувство на каузална облека. Тие се одлични за утрински работи и вежби и одат добро со нешто во плакарот. Преземете го секој чекор во доверба и стил како овој СН. Инженерски 3Д мрежен отворен воздух горниот. ГОЛА Брендирање на јазик и страни. Повлечи-картички за лесен пристап/исклучен пристап. Текстил и синтетички горен. Ghost Ripstop најлон горниот дел со обликуван бројач на потпетици за безбедно вклопување.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи