.

.

New
Fusurire долги јога панталони за жени високи секси секси задникот за ливчиња за лифтови со високи половини панталони контрола на стомакот XS-3XL

Fusurire долги јога панталони за жени високи секси секси задникот за ливчиња за лифтови со високи половини панталони контрола

DEN 319.84

Стока
Во продавницата

100% полиестер. Еластично затворање. ★ Големини : Постојат 7 големини за избор. Големина XS, S, M, L, XL, 2 XL, 3 XL. Погледнете ја нашата табела со големина во описот пред да нарачате. ★ Материјал : 85% полиестер, 15% спандекс. Мекиот полиестерски еластанска ткаенина е истегната, лесно абење, пријателски за кожата, лесен, мек, абсорбента на пот, еколошки и брзо суво. ★ Карактеристики : Нашите долги атлетски хеланки за жени и тинејџери, високи половини, контрола на стомакот, должина на глуждот, доказ за сквотот, кревање на задник, јога панталони долга должина, без џебови. ★ Модни модели : Различни печати ве прават повеќе мода. Како што се бохо, цветна, цврста боја, полкови точки. Без разлика каков стил сакате, можете да го најдете вистинскиот за вас во нашата продавница. ★ Окили : Совршени за разни прилики, како што се вежба за аеробик, танцување, јога, трчање, возење велосипед, сурфање, уметничко лизгање, патување или секојдневна употреба итн. Чудесно со маици, блузи или врвови на култури, симпатично со станови или чизми на глуждот. Фузурир јога хеланки за жени девојки со висок дизајн на половината, дами јога панталони салата панталони со големина : големина xs : должина 90,93cm (35,8inch) половината 68,58cm (27inch) големина S : должина 93.22cm (36,7inch) waist 73.66cm (29inch (29inch (29inch (29inch (29inch (29inch (29inch (29inch (29inch (29inch (29inch (29inch (29inch ) Size M : length 96.77cm (38.1inch) waist 78.74cm (31inch) Size L : length 99.06cm (39inch) waist 83.82cm (33inch) Size XL : length 101.35cm (39.9inch) waist 86.36cm (34inch) Size 2 XL : Должина 103,63см (40,8inch) половината 88,9 см (35inch) Големина 3 XL : должина 105,92см (41,7inch) половината 91,44 см (36inch) Главни карактеристики : -Конвентна употреба. Лесно за носење и исклучување на светлина и мек полиестер, дише и лесни високо квалитетни материјали, меки и пријателски за кожата -суво. Поради леснотијата и мекоста на ткаенината, се суши многу брзо. Покрај тоа, материјалот е многу отпорен -личенкализирана шема. Постојат многу персонализирани обрасци за да изберете од -перфективни подароци. Оваа наметка е совршен подарок за вашето семејство и најблиските топло : сите големини се мерат рачно. Маргината на грешка е 1 инч. Поради различна камера, лесна околина и приказ, физичката боја ќе биде малку поразлична од сликите. Било какви прашања или проблеми со нашите производи или услуги, ве молиме испратете ни е -пошта слободно, ние ќе одговориме и ќе го решиме за вас ASAP.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи