.

.

New
Нова Рамнотежа Унисекс-Дете Свежа Пена Роав В1 Банџи Трчање Чевли

Нова Рамнотежа Унисекс-Дете Свежа Пена Роав В1 Банџи Трчање Чевли

DEN 2.33

Стока
Во продавницата

Гумен ѓон. Меки и Поддржувачки : овие нови рамнотежни детски чевли за трчање се опремени со славно мека средна ѓон Од Свежа Пена, која е прецизно дизајнирана да испорача ултра-амортизирано, лесно возење. Модерни Удари За Деца : Свртете ги главите со свежата, модерна силуета на овие забавни и функционални детски чевли. Стилскиот дизајн се појавува на игралиштето или во училницата со карактеристики погодни за деца. Беспрекорно и Сигурно : Изградени За да бидат во чекор со растечките стапала, овие удобни детски чевли за трчање имаат дизајн Со Ултра Потпетици што го гушка задниот дел на стапалото за цврсто, потпорно вклопување. Удобност од 360 Степени : овие чевли за изведба На деца Со Свежа Пена Роав се дизајнирани со сигурна горна конструкција за чизми која удобно ги гушка нозете на децата додека се движат низ нивните напорни денови. Брзо На Нозе : со стилски горни делови со мрежа што дише и издржливи синтетички материјали, овие амортизирани чевли за трчање за деца нудат лесна удобност и поддршка што нема да ги забави децата. Идните ол-ѕвезди ќе ја ценат модерната удобност и стил на свежата пена роав детски чевли за трчање од Нова Рамнотежа. Дизајнирани да обезбедат поддршка од сите агли, чевлите за изведба на овие деца имаат горна конструкција за чизми што се обвиткува околу нивните стапала и иновативни средни ѓонови Од Свежа Пена кои се прецизно дизајнирани за да овозможат ултра-амортизирано, лесно возење. Потпорната Ултра Пета го прегрнува задниот дел од стапалата на децата за цврсто и сигурно вклопување додека трчаат, скокаат и играат. Овие удобни детски чевли за трчање се изработени со лесна мрежа и синтетички горни делови кои се дизајнирани да бидат во чекор со активниот животен стил на вашето дете. Привлечните бои и ултрамодерната силуета се одлично прилагодени за денешните деца кои се свесни за модата и издржливиот гумен надворешен ѓон обезбедува сигурна влечна сила на различни површини. Без разлика дали вашиот млад спортист е подготвен да владее со патеката или претпочита да поставува трендови на игралиштето, тоа може да го направи во удобност од 360 степени со забавните и функционални чевли За трчање Од Свежа Пена Роав за деца.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи