.

.

New
Axique долга ракав престилка за жени за возрасни Смок готвач кујна градина водоотпорни престилки за еднократна употреба

Axique долга ракав престилка за жени за возрасни Смок готвач кујна градина водоотпорни престилки за еднократна употреба

DEN 2.33

Стока
Во продавницата

100% памучна линија. Направени во САД или увезени. Затворање на влечење. Само Хемиско чистење. 100% материјал од памучна постелнина : Оваа женска престилка со ракави е изработена од чист природен материјал, со добра пропустливост на воздухот, лесно чистење, густо и отпорни на абење. Прекрасен дизајн : Оваа престилка со долги ракави со целосна покриеност од градите до коленото, ефикасно спречувајќи масло и други дамки. Има голем џеб за мобилни телефони и други алатки. Две крпи на половината можат да ги избришат рацете во секое време и каде било. Достапни се четири бои. Големина; Должината на престилка на готвачот е 94 см, должината на ракавот е 74 см, ширината на облеката е 108 см, лентите за рамото можат да се прилагодат, маснотиите и тенки се лесни за носење, тежината може да се носи помеѓу 80-160 фунти. Усвојува проширени плетени манжетни и не држи раце. Деколтето е тркалезен врат и едноставна атмосфера, готвење, миленичиња за хранење, фризури се многу добри избори. Користете место : Оваа престилка е многу погодна за готвење дома, правење санитарни миленици, хранење миленичиња, цвеќиња за наводнување, скари, продавачи на супермаркети, итн. Може да ја задржи облеката чиста низ целиот свет, и многу е удобно да се носи на телото, како што Ако не се носи, многу лесен. Исто така е добар избор за подароци.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи