.

.

New
LHIUEM училница добредојде знаци на врата, добредојде во нашиот декор за дрво од класа, назад во училишните wallидни плакети за училишен wallиден декор, знаци на наставниц

LHIUEM училница добредојде знаци на врата, добредојде во нашиот декор за дрво од класа, назад во училишните wallидни плакети

DEN 191.84

Стока
Во продавницата

? Големина : Овој знак за дрво во училницата е со големина 12 'x 12' (30cmx30cm), дебелина 0,5 см. ✔ Необичен материјал од дрво : Со фино изработка, полирање и мазен допир, овој декор за добредојде на знаци е изработен од висококвалитетно дрво кое не е лесно да се деформира или да се скрши и може да се украсува повеќе пати долго време. ✏ Декорации во училницата : чешлање на обрасци поврзани со училиштата и добредојдени изреки, оваа училница што виси декор од дрво дефинитивно ќе ги осветли и ќе додаде многу забава на предните врати, тремот, училницата, училиштето итн.? Размислен подарок : шик дизајн на овој наставник Закачалката на вратите апсолутно ќе го разнесе примателот, па затоа е одлична идеја за подароци за вашиот учител, колеги, пријатели, семејство, итн. За празници, сезона во училиште или дневна декорација. Веќе да се обеси : Доаѓајќи со цврсто јаже за брзо и безбедно виси.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи