.

.

New
6мм коноп јаже извртена картичка

6мм коноп јаже извртена картичка

DEN 2.00

Стока
Во продавницата

100% природен производ од коноп. Бои : црна, темно кафеава, зелена, природна, зелена и маскирна. Големина : 6мм - приближно. 6,56ft. / 2 метри. Совршено за мали Macramé, домашни декор и апликации за градинарство. Секоја картичка доаѓа со 4 координирани бои на кабел од коноп, кои се приближно 29 стапки секоја од нив. Овие картички за кабел од коноп се совршени за секој мал и среден проект за изработка. Кабелот за коноп на Хептитик е полиран за да се елиминира залутаните влакна, да се одржи конзистентноста на влакната и да се зајакнат брилијантните бои на производот. Повеќенаменскиот кабел на коноп на Хептитик може да се користи на многу возбудливи начини. Овие картички се курирани со забавни бои и неверојатни палети на бои.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи