.

.

New
e4hats.com Мејн Стејт Лос Везено измиено обоено капаче

e4hats.com Мејн Стејт Лос Везено измиено обоено капаче

DEN 3.00

Стока
Во продавницата

100% памук. Затворање на тока. Само миење на рацете. Направено од 100% памук. Една големина најмногу се вклопува со прилагодливо затворање на токи, вклопувајќи се до големината на XL. Истиот материјал внатрешна капа. Возрасни/унисекс. Круна мери 3 1/2 инчи длабоко. Формулирање на државата на САД Мејн и Сликата на Лос се извезени на предната круна на капа.6 мали дупки за вентилација поставени на секоја табла на круната. Нашата лос извезена капа е идеална да ја претставува вашата држава Мејн и за кое било друго излегување. Секоја сезона.8 (W) x 11,5 (л) x 4 (ч) инчи.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи