.

.

New
Domaver Galaxy S22 Ultra Case Samsung S22 Ultra Case Luxury Shining со ротирачки ринг-удар мек TPU Plating Protective Protective The Telege Cover за Samsung S22 Ultra-Purple

Domaver Galaxy S22 Ultra Case Samsung S22 Ultra Case Luxury Shining со ротирачки ринг-удар мек TPU Plating Protective Protective

DEN 0.67

Стока
Во продавницата

【Компатибилен модел】 Овој луксузен телефонски случај совршено се вклопува за Samsung Galaxy S22 Ultra. Не се вклопуваат за други телефонски модели и без заштитник на екранот. Не поддржува безжичен полнач. Case 360 ​​° држач за прстен】 Случајот вклучува целосен удар на ротирачкиот ринг од 360 степени што овозможува повеќе позиции за задржување и удобно гледање на страничните страни. Ringвонење магнетски совршено компатибилен со монтирањата на магнет за автомобили. 【Материјал со висок квалитет】 Овој ултра заштитен случај Galaxy S22 е изработен од мек TPU, кој е флексибилен и може да го заштити вашиот телефон од гребнатини. Електроплетираната рамка со метална текстура носи сјајна и убавина. 【Тенки и лесни】 Ултра куќиштето Samsung S22 е лесен за инсталирање и полетување. Тенок профил не додава рефус на вашиот Samsung S22 Ultra додека нуди одредена заштита. Одличен минималистички случај, лесен за ставање и надвор од џеб, торби и чанта. 【Целосна заштита】 Samsung Galaxy S22 Ultra Case има прецизен дизајн на дупки за камера, што може подобро да ја заштити камерата од гребнатини. Дупката за полнење, копчињата и сечењето на звучникот се точни. 【Компатибилен модел】 Овој луксузен телефонски случај совршено се вклопува за Samsung Galaxy S22 Ultra. Не се вклопуваат за други телефонски модели и без заштитник на екранот. Не поддржува безжичен полнач. Case 360 ​​° држач за прстен】 Случајот вклучува целосен удар на ротирачкиот ринг од 360 степени што овозможува повеќе позиции за задржување и удобно гледање на страничните страни. Ringвонење магнетски совршено компатибилен со монтирањата на магнет за автомобили. 【Материјал со висок квалитет】 Овој ултра заштитен случај Galaxy S22 е изработен од мек TPU, кој е флексибилен и може да го заштити вашиот телефон од гребнатини. Електроплетираната рамка со метална текстура носи сјајна и убавина. 【Тенки и лесни】 Ултра куќиштето Samsung S22 е лесен за инсталирање и полетување. Тенок профил не додава рефус на вашиот Samsung S22 Ultra додека нуди одредена заштита. Одличен минималистички случај, лесен за ставање и надвор од џеб, торби и чанта. 【Целосна заштита】 Samsung Galaxy S22 Ultra Case има прецизен дизајн на дупки за камера, што може подобро да ја заштити камерата од гребнатини. Дупката за полнење, копчињата и сечењето на звучникот се точни.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи