.

.

New
Крем Деца Бебе Силиконски Вшмукување Плоча,Сад,Лажица, Вилушка И Храна За Бебиња Ножици 5 Парче Во собата Со-Бпа Слободен-Големи Деца Храна Подарок Пакет

Крем Деца Бебе Силиконски Вшмукување Плоча,Сад,Лажица, Вилушка И Храна За Бебиња Ножици 5 Парче Во собата Со-Бпа Слободен-Големи

DEN 1.00

Стока
Во продавницата

Комплетот За Садови за Вшмукување Од 5 Парчиња за Деца е совршен комплет за прв сад за бебиња и мали деца кои штотуку почнуваат да јадат цврста храна. Нашето подобрено вшмукување на дното обезбедува силно вшмукување на која било целосно рамна површина ( ве Молиме осигурајте се дека површината на масата е мазна, не-текстура и навики во исхраната. Кога децата јадат надвор, пикник или јадат дома, комплет садови може да го реши проблемот!. Крем Детски Вшмукувачки Чинии доаѓаат во комплет од 5 парчиња со садови (Лажица и Вилушка), ножици за храна за бебиња, сад за бебиња со силиконска вшмукувачка чаша и вклучена мултифункционална кутија за храна за складирање! Гарантирано ќе внесат погодност, мир на умот и малку дополнително време во денот на секој родител. Совршени како подарок или за сопственото скапоцено малечко, овие чинии сигурно ќе ве задоволат вас и вашето бебе. Овие се совршени за подарок за туш за бебиња!. Крем Децата стојат 100% зад нашите производи за да се осигураат дека вие и бебињата во вашиот живот ќе бидете задоволни со нашиот исклучително издржлив, безбеден и нежен материјал.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи