.

.

New
Кожа за кожни дупки за дупки, едноставна инсталација од кожа од не'рѓосувачки челик, големини на удари за панк, обележани за пластика

Кожа за кожни дупки за дупки, едноставна инсталација од кожа од не'рѓосувачки челик, големини на удари за панк, обележани за

DEN 1.33

Стока
Во продавницата

Опсег на примена : Тркалезниот сет на шупливи удари може да се користи за да се прободат дупки во дихтунзи, кожа, пластика, платно, винил, гума и други меки материјали. Означени големини : Големините на сетот за кожни дупки се означени на алатката за удирање за лесна разлика, за да ги задоволите вашите потреби за дневна употреба. Лесен за инсталирање : Панчарот за кожни дупки е лесен за инсталирање со база на чекан и отпорна на удар, може да се користи со доверба. Мало и компактно : Малото и компактно тело не зазема премногу простор за употреба, што е погодно за складирање и употреба. Не'рѓосувачки челик : Панчарот за кожни дупки е изработен од не'рѓосувачки челик, кој има долготрајна острина и издржливост. Функција : 1. Опсег на примена : Тркалезниот сет на шупливи удари може да се користи за да се прободат дупки во дихтунзи, кожа, пластика, платно, винил, гума и други меки материјали2. Означени големини : Големините на комплетот за кожни дупки се означени на алатката за удирање за лесна разлика, за да ги задоволите вашите потреби за дневна употреба3. Лесен за инсталирање : Панчарот за кожни дупки е лесен за инсталирање со чекан и отпорна на влијание, може да се користи со доверба4. Мало и компактно : Малото и компактно тело не зазема премногу простор за употреба, што е погодно за складирање и употреба5. Не'рѓосувачки челик : Панч за кожа од кожен дупки е изработен од не'рѓосувачки челик, кој има долготрајна острина и издржливост : Тип на ставка : Тркалезен шуплив удар на прободување Материјал : Не'рѓосувачки челик, гума Продукција Употреба : Кожа за пробивање, итн. Гумен чекан.

Карактеристики на производот

Item Type:
 Round Hollow Punch Set
Product Material:
Stainless Steel, Rubber
Product Use:
Leather Punching, Etc
Package List:
10 x Straight Mouth Round Punch:
1 x Rubber Hammer:
Свеж

Поврзани производи