.

.

New
Wxxgy чадор стои со голем капацитет метал геометриски креативни чадор корпа водоотпорна и корпа за чадор докажан од 'рѓа

Wxxgy чадор стои со голем капацитет метал геометриски креативни чадор корпа водоотпорна и корпа за чадор докажан од 'рѓа

DEN 715.20

Стока
Во продавницата

Големина : (Приближно) 28x28x55.5cm, ве молиме бидете сигурни да купите, штанд за чадори ќе ве направи задоволни, доколку имате какви било прашања, ве молиме слободно одговорете на вашите прашања. Мултифункционален штанд за чадори : Покрај столбовите чадори, може да складира и чадори за виткање. Домови, но и во канцеларии, ресторани, училишта, итн. Поддршка за одвод : Постои отстранлива лента за капење на дното, што може да акумулира капки вода што ги носи чадорот, да спречи рамка на чадорот да 'рѓоса и да ја задржи земјата чиста. Модерен дизајн : Тенок скенирање се става близу до влезниот wallид, простран простор на ensua. Современиот дизајн создава мирна атмосфера како влезна декорација. Цврст метал : Металната рамка за чадор користи процес на печење со висока температура, по марината, не е лесно да се 'рѓа, не е лесно и може да се користи долго време. Големина : (Приближно) 28x28x55.5cm, ве молиме бидете сигурни да купите, штанд за чадори ќе ве направи задоволни, доколку имате какви било прашања, ве молиме слободно одговорете на вашите прашања. Мултифункционален штанд за чадори : Покрај столбовите чадори, може да складира и чадори за виткање. Домови, но и во канцеларии, ресторани, училишта, итн. Поддршка за одвод : Постои отстранлива лента за капење на дното, што може да акумулира капки вода што ги носи чадорот, да спречи рамка на чадорот да 'рѓоса и да ја задржи земјата чиста. Модерен дизајн : Тенок скенирање се става близу до влезниот wallид, простран простор на ensua. Современиот дизајн создава мирна атмосфера како влезна декорација. Цврст метал : Металната рамка за чадор користи процес на печење со висока температура, по марината, не е лесно да се 'рѓа, не е лесно и може да се користи долго време. Стабирот на чадорот е стилски и убав, со метално тело, цврсто и издржливо, а вградената лента за капење за да се спречи прелевање на дождот. Покрај чадорите со столбови, може да складира и чадори за виткање. чадорот да се исуши брзо. Чадорот на чадорот може да се користи не само дома, туку и во ресторани, канцеларии, училишта, уметнички галерии, итн. Facilitate the Drying of the Umbrella.Can Store Long Umbrellas and Folding Umbrellas Size (Approximately) : 28 X28 X55.5 Cm Material : Metal Reminder : If You Have Any Questions,Please Contact Us,We Will Serve You in Time,Thank You for Your Understanding.If You Need Повеќе стилови, кликнете на другите наши производи за да го пронајдете вашиот омилен стил.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи