.

.

New
Јамслам силиконски мувла Силиконски лотос сад од силиконски мувла

Јамслам силиконски мувла Силиконски лотос сад од силиконски мувла

DEN 146.88

Стока
Во продавницата

Силиконски DIY мувла, заштита на животната средина, нетоксична, флексибилна, еднократна, издржлива. Нелепливо, лесно раздвојување, отпорност на висока температура, лесно чистење, заштита на животната средина, низок јаглерод, рециклирачки. Лесен за употреба : Само истурете ја смолата во силиконскиот калап за да направите занаети. Во процесот на правење, можете да додадете и ласерски секвенци, мали сушени цвеќиња, мали украси и други украси што сакате да ги направите своите уникатни занаети. Совршено за вас и вашето семејство заедно да DIY. Дајте уникатни подароци на оние што ги цените : подароци на најблиските и пријателите на родендени, Божиќ, Нова Година, свадби, итн. Силиконски DIY мувла, заштита на животната средина, нетоксична, флексибилна, еднократна, трајна. Нелепливо, лесно раздвојување, отпорност на висока температура, лесно чистење, заштита на животната средина, низок јаглерод, рециклирачки. Лесен за употреба : Само истурете ја смолата во силиконскиот калап за да направите занаети. Во процесот на правење, можете да додадете и ласерски секвенци, мали сушени цвеќиња, мали украси и други украси што сакате да ги направите своите уникатни занаети. Совршено за вас и вашето семејство заедно да DIY. Дајте уникатни подароци на оние што ги цените : подароци на најблиските и пријателите на родендени, Божиќ, Нова Година, Свадби, итн. Функција : Силиконски DIY мувла, заштита на животната средина, нетоксична, флексибилна, еднократна, издржлива. Нелепливо, лесно раздвојување, отпорност на висока температура, лесно чистење, заштита на животната средина, низок јаглерод, рециклирачки. Лесен за употреба : Само истурете ја смолата во силиконскиот калап за да направите занаети. Во процесот на правење, можете да додадете и ласерски секвенци, мали сушени цвеќиња, мали украси и други украси што сакате да ги направите своите уникатни занаети. Совршено за вас и вашето семејство заедно да DIY. Дајте уникатни подароци на оние што ги цените : подароци на најблиските и пријателите на родендени, Божиќ, Нова Година, свадби, итн. Спецификација : Големина : 50*115ммматеријал : Силиконеколор : White Package Вклучи : 1 x Lotus Bowl Moldnote : Поради различниот монитор и светлосен ефект, вистинската боја на предметот може да биде малку поразлична од бојата прикажана на сликите. Ви благодариме! Ве молиме, дозволете 1-2cm мерење на отстапување заради рачно мерење.

Карактеристики на производот

Size:
50*115mm
Material:
Silicone
Color:
White
Package include:
1 X Lotus Bowl Mold
Note:
Due to the different monitor and light effect, the actual color of the item might be slightly different from the color showed on the pictures. Thank you!:
Please allow 1-2cm measuring deviation due to manual measurement. :
Свеж

Поврзани производи