.

.

New
Случај за носење на знаме на сицилија за преносен преносен игра за складирање на конзола со слот за картички

Случај за носење на знаме на сицилија за преносен преносен игра за складирање на конзола со слот за картички

DEN 1.33

Стока
Во продавницата

Големина : Големината на нашата торба за складирање на конзолата за игри е долга 10 инчи, ширина од 5,5 инчи на врвот и ширина од 4,5 инчи на дното. Погледнете ја табелата со големина за податоци за специфична големина. Материјал : Направено од чувствувана крпа, носење кутија за прекинувач е со висок квалитет и издржливост, нудејќи најдобра заштита на вашата конзола за игри. И совршена големина. Можете да ја носите вашата конзола за игри каде било за да се забавувате. Дизајн : Оваа торба за складирање на конзола лесно може да одговара на вашата конзола за прекинувач. Вградени пет слотови за картички за удобно складирање. Искрено, отпорни на абење и цврсти, може да ја заштити вашата конзола за игри од абење и ефикасно да ја заштити безбедноста на конзолата за игри. Одличен подарок : Нашата смешна торба за складирање на конзоли за игри е најдобриот подарок за семејството, пријателите, колегите и партнерите, на родендени, Божиќ и Денот на благодарноста. Услуга : Специјално дизајниран овој случај за да ги направите вашата конзола за прекинувачи и додатоци уште по преносливи и пријателски за патување. Ако имате какви било проблеми со вашата нарачка, слободно контактирајте не. Задоволни сме да ви помогнеме. Големина : Големината на нашата торба за складирање на конзолата за игри е долга 10 инчи, ширина од 5,5 инчи на врвот и ширина од 4,5 инчи на дното. Погледнете ја табелата со големина за податоци за специфична големина. Материјал : Направено од чувствувана крпа, носење кутија за прекинувач е со висок квалитет и издржливост, нудејќи најдобра заштита на вашата конзола за игри. И совршена големина. Можете да ја носите вашата конзола за игри каде било за да се забавувате. Дизајн : Оваа торба за складирање на конзола лесно може да одговара на вашата конзола за прекинувач. Вградени пет слотови за картички за удобно складирање. Искрено, отпорни на абење и цврсти, може да ја заштити вашата конзола за игри од абење и ефикасно да ја заштити безбедноста на конзолата за игри. Одличен подарок : Нашата смешна торба за складирање на конзоли за игри е најдобриот подарок за семејството, пријателите, колегите и партнерите, на родендени, Божиќ и Денот на благодарноста. Услуга : Специјално дизајниран овој случај за да ги направите вашата конзола за прекинувачи и додатоци уште по преносливи и пријателски за патување. Ако имате какви било проблеми со вашата нарачка, слободно контактирајте не. Задоволни сме да ви помогнеме. Случај за носење за префрлување за преносна торба за складирање на конзола за игри со 5 додатоци за торбички за заштитени картички.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи