.

.

New
PGA TOUR MENSED MANSED DANDER BORKS LUX TOUCH CERRET ZIP CHASTEN PRINT јакна

PGA TOUR MENSED MANSED DANDER BORKS LUX TOUCH CERRET ZIP CHASTEN PRINT јакна

DEN 402.40

Стока
Во продавницата

88% полиестер, 12% еластан. Увезени. Затворање на патент. Машински миење. Двојно плетено измислица се придружува заедно два слоја на ткаенина за дополнителна дебелина. Долги ракави. Одлично за поладни денови на курсот, овој стилски PGA Tour Holf Pulverover дава слој на топлина без ограничување. Цврста двојна плетена ткаенина е подобрена со потези на стрии со вас додека возите по автопатот. Високата јака нуди заштита од елементите, додека кварталното затворање на патентите го олеснува отстранувањето кога времето се загрева. Отпорен на брчки, џемпер за голф го задржува својот паметен изглед низ сите 18 дупки и има меко, луксузно чувство.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи