.

.

New
АЕКСИТ кожен занаетчиски ударни миризби на паричник метал 1/4 тркалезни удари за прицврстување на алатката за алатки за ширина од 20 мм ширина

АЕКСИТ кожен занаетчиски ударни миризби на паричник метал 1/4 тркалезни удари за прицврстување на алатката за алатки за ширина

DEN 0.33

Стока
Во продавницата

Вкупна големина : 101 x 23 x 6mm/4 '' x 0,91 '' x 0.24 '' (l*w*d). Вкупна тежина : 25g; Име на производот : Кожен удар. Содржина на пакет : 1 x кожа удар; Материјал : Метал. Користете за : кожа; Боја : сребрен тон. 1/4 Тркалезна големина : 23 x 20мм/0,91 '' x 0,8 '' (l*w). Изработено со траен метален материјал и лесен за употреба. Обработка на филе од предел на разни видови на места. Исклучиво за паричник, пакет со картички, ремени, кожа и други кожни производи. Повидливи, корисни и мала тежина на удар, ве тера да го користите флексибилно.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи