.

.

New
Детското Место Девојки Руно Пижами Шорцеви

Детското Место Девојки Руно Пижами Шорцеви

DEN 95.68

Стока
Во продавницата

100% Полиестер. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. ПИЖАМИ ШОРЦЕВИ-Спарете се со нејзините омилени врвови за пижами за најпријатен сон. ТКАЕНИНА-Изработена од 100% полиестерско руно. ДИЗАЈН-Карактеристики аловер коала печатење; стилизиран со еластичен појас за влечење со нефункционален лак. ЗАБЕЛЕШКА-за безбедноста на децата, облеката треба цврсто да се вклопи. Оваа облека не е отпорна на пламен. Лабавата облека е поверојатно да се запали. ДЕТСКОТО МЕСТО-ние нудиме огромен избор на детска облека! Купувајте ни фармерки, шорцеви, хеланки, чинос, поло маици, фустани, униформи, пижами и додатоци. Детското Место нуди огромен избор на детска облека! Купувајте ни фармерки, шорцеви, хеланки, чинос, поло маици, фустани, униформи, пижами и додатоци. Изработени со материјали со врвен квалитет со голема вредност. Детска облека направена едноставна.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи